Counterstrike: tikėkitės destrukcijos!

2017-10-28

Rudens sezonui įgavus pagreitį, Twisted Visions komanda startuoja su nauja renginių serija Inhuman Machines, kurioje pasirodys drum & bass ir hardcore ritmais apsiginklavę atlikėjai. Inhuman Machines – tai mašinos, kurios dviejose Fabriko scenose sprogdins nežmonišką energijos užtaisą...
Pirmasis svečias, visiems puikiai žinomas projektas kilęs Pietų Afrikoje ir jau daugybę metų sprogdinantis drum & bass šokių aikšteles visame pasaulyje - Counterstrike! Kalbiname vieną iš dueto narių, Justin Scholtemeyer.
 
Kokia buvo tavo muzikinės kelionės pradžia? Kas tam padarė didžiausią įtaką? 
Didžiausią itaką pradėti kurti savo muziką man padarė grupė Godflesh. Išsiaiškinau, kad viskas ko reikia kurti tokiai muzikai kaip jų yra ritmo mašina, elektrinė gitara ir iškraipymo pedalas. Galų gale, 1992 metais aš subūriau grupę grojančią industrial/noise metalą, kuri vadinosi Eraserhead. 
Albumas, nuo kurio viskas prasidėjo: 
 
 
Kokia yra tikroji Counterstrike reikšmė, kokia šio scenos vardo atsiradimo istorija? 
2000 metais, pasirašėme pirmąją leidybos sutartį, tačiau tada mes buvome du atskiri DJ/prodiuseriai ir vadinomės Animal Chin & 500 Mills. Įrašų kompanija manė, kad toks scenos vardas yra per ilgas ir skamba juokingai. Bandėme įvairius variantus, tačiau vis nesutardavome kaip turėtume pasivadinti.Tuo metu 500 Mills praleisdavo labai daug laiko žaisdamas Counter Strike šaudyklę, dėl to mūsų draugai pasiūlė pasivadinti būtent taip – Counterstrike. Ir mums tai labai patiko! Taip ir buvo išleistas pirmasis Counterstrike leidinys 2001 metais: 

 
Kaip apibūdintum Counterstrike kūrybą savais žodžiais? 
Labai energinga muzika, sukurta reivų šokių aikštelėms. 

Counterstrike tai du žmonės, Justin ir Eaton. Kaip veikia šis bendras projektas šiuo metu? 
Mes abu esame kilę iš Pietų Afrikos, Keiptauno miesto. Eaton’as dabar gyvena Londone, o aš Prahoje. Eaton’as  pilnu etatu dirba su 3D animacijomis, o aš visą savo laiką skiriu drum&bass’ui. Dėl to, per pastarąjį dešimtmetį aš kuriu beveik visą Counterstrike muziką ir groju beveik visuose renginiuose. Tačiau Eaton‘as vis dar yra Counterstrike narys, jis daro visus dizainus ir vaizdo animaciją mūsų irašų kompanijai Algorythm, bei groja visuose renginiuose Jungtinėje Karalystėje. Praėjusiais metais mes padarėme specialų audio/visual turą kartu, kuriame Eaton‘as atliko visą animaciją. 

 
Kokie yra patys svarbiausi momentai, jūsų kaip atlikėjų karjerose? 
Sunku pasakyti, nes esu ganėtinai ciniškas. Sakyčiau, grojant koncertuose Keiptaune su Eraserhead grupe. Kartu su Eaton’u įkurtas Algorythm Recordings ir išleistas mūsų pirmas albumas Biogenesis. Mūsų pirmoji mėnesinė renginių serija Homegrown vykusi Keiptaune. Laikyti rankose savo pirmąją išleistą plokštelę. Pirmasis Counterstrike turas po Europą. Manau visa tai yra ganėtinai svarbūs momentai karjeroje.
 
 
Šiai dienai Counterstrike yra apkeliavę visą pasaulį ir sugroję daugybėje klubų bei festivalių. Kurie renginiai paliko didžiausią įspūdį? 
Tikriausiai tai būtų DOUR festivalis vykęs Belgijoje. Pati nuostabiausia publika! 

 
Kaip įprastai pradedi ruoštis savo DJ setui? Galbūt savo pasirodymų metu improvizuoji? 
Savo grojaraštyje visuomet turiu apie 150 kūrinių. Kiekvieną kartą prieš grodamas, pasipildau naujais ir ištrinu senesnius, kurių jau nebegroju. Seto metu improvizuoju iš tų 150 kūrinių, priklausomai nuo to kas labiau patinka publikai. 

Jūs esate drum & bass leidybos kompanijos Algorythm Recordings įkūrėjai. Papsakok apie šio leiblo ateities planus ir būsimus leidinius.
Šiuo metu naujausias mūsų leidinys yra Counterstrike – “Collaboration Continuum” E.P.  Kitas bus iš atlikėjo Fragz, kuris bus išleistas lapkričio 8d., o vėliau laukia Sinister Souls eilė. 
 
 
Ar greitu metu bus daugiau naujų Counterstrike leidinių? 
Taip, jų bus. Neskaitant kątik, dar spalio mėnesį išleisto “Collaboration Continuum” E.P., šiais metais išleisime Forbidden Society bei Qo & Computerartist kūrinių remiksus. Taip pat bus išleisti nauji bendri kūriniai su Fragz ir Sinister Souls. 
 
Drum & bass scenoje šiuo metu yra daugybė augančių jaunųjų talentų. Tavo nuomone, kokie atlikėjai šiuo metu yra padarę didžiausią progresą scenoje ar yra greičiausiai kylančios scenos žvaigždės? 
Šiuo metu jų yra labai daug, sunku stebėti visų jų progresą, bet kalbant apie sunkesnį drum & bass, mano favoritas yra Merikan.
 
Kaip tu įsivaizduoji drum & bass muzikos sceną po 10 metų? 
Manau, kad drum & bass scena visuomet išliks. Labai daug žmonių jaučia aistrą šiai muzikai ir visuomet yra labai džiugu matyt tiek daug jaunų žmonių vakarėliuose, kuriems ši muzika labai patinka. 
 
Ko galime tikėtis iš tavo seto Inhuman Machines renginyje Vilniuje? 
Destrukcijos! 
 
 
INHUMAN MACHINES: COUNTERSTRIKE, lapkričio 3d., klube "Fabrikas", Vilnius.- Twisted Visions