Submerged: - Darykite muziką kardinaliai skirtingą nei ta, kuri yra ant bangos

2010-03-23

Kurt Gluck (Submerged) yra gerai žinomas vardas Amerikoje ir Europoje. 2000 metais įkūręs drum'n'bass įrašų kompaniją „OHM Resistance“, vėliau „Obliterati“ ir „Cabal“, šis Dj‘us toliau stebina pasaulį savo muzika ir pasirodymais. Tai žmogus, kuris sugrojęs savo setą, nesislepia VIP kambaryje, bet linksminasi kartu su visais. Kurt‘as yra labai plačių pažiūrų artistas, kuriam vakarėliuose tikrai nestinga dėmesio.
Submerged‘o  kūrybos ištakos yra antisociali kultūra, kurią dažnas iš mūsų propaguoja. Daugelis „OHM Resistance“ komandos narių klausė hardcore punk, "skeiterių" muzikos ir būtent drum and bass tapo jų laisvės išraiška. „OHM Resistance“  veiklą Submerged pradėjęs su Silent Killer, Breaker ir React dabar po jos stogu vienyja virš dešimt atlikėjų tokių,  kaip End.user, Counterstrike, C.A.B.L.E., KJ Sawka ir kt.
Kadaise Kurt‘as pasakė: „- Darykite muziką kardinaliai skirtingą nei ta, kuri yra "ant bangos", nepagailėkite prarasti laiko ir pinigų kurdami skirtingą judėjimą, kuriame jūs jaustumėtės pakylėtai, aš tikiu jog visos jūsų pastangos, veikiant underground kultūros dvasioje, atneš jums vaisių, kurie bus šimteriopai skanesni nei išlietas prakaitas. Nedarykite pop, atraskite savyje žvėrį, kuris užmiega tik pasibaigus vakarėliui.“ Šiuos žodžius jis iki šiol taiko ir pats sau.
2010 m. balandžio 30 d. šis atlikėjas gros Vilniuje, renginyje "AMMO".

Autorius: Black Fire