Antoni Maiovvi: -įkvėpimas ateina susijaudinus (interviu)

2011-11-08

Antoni Maiovvi - iš laiko ūkanų vėl išniręs italų keršytojas arba tiesiog vyrukas iš Bristolio, kuriantis slavišku bei itališku prieskoniu paįvairintą electronic muziką. Neseniai išleidęs savo albumą "Battlestar Transreplica / Trial By Bullet“, Antoni rado laiko atsakyti ir į kelis klausimus.  Jis turėtų būti įpratęs prie blankų pildymo, juk dienomis dirba teisėsaugos srityje.

Kokia dienos dalis palankiausia kūrybai?

Kadangi esu pelėda, geriausias laikas yra nuo antradienio iki penktadienio 22.00-6.00. O pirmadienis man išeiginė. Tiesa, sudėtinga laikytis pastovaus režimo, kadangi dažną naktį tenka vykdyti tiesioginio darbo užduotis.

 

Kas tinkamiau apibūdina tavo kūrybinį procesą - metodiškumas ar chaosas?
Nuotolis. Atsiribojimas nuo pasaulio, sugebėjimas leisti garsams atsirasti iš niekur. Kitaip sakant, pastatyti save į gavėjo poziciją. Ko gero, tai labiau chaosas.

Koks asmuo padarė daugiausiai įtakos?
Methi.

Pirma muzikinė meilė?
The Cure buvo ta pirmoji. Taip pat iki šiol vis kažką naujo atrandu Disintegration muzikoje.

Vienas dalykas, be kurio gyvenimas neįsivaizduojamas.
Asmeninė erdvė bei galimybė fiziškai pasislėpti nuo pasaulio dienos pabaigoje. Kartais man patinka būti tarp žmonių, tačiau su jais nebendrauti. Daugumai tai atrodo keista. Nesupraskite klaidingai, man patinka žmonės, tiesiog aš dažniausiai noriu tyliai sėdėti ir klausyti.

Kokį instrumentą pavadintumėte mėgstamiausiu?
Vokalas. Norėčiau sugebėti dainuoti geriau arba labiau kontroliuoti savo balsą, kaip tai daro iš prigimties talentingi žmonės. Niekada nenorėjau būti dainininkas, tik taip nutiko paauglystėje, kai priklausiau roko grupėms. Deja, laikui bėgant vokalui skyriau vis mažiau dėmesio.
 

Koks pasiekimas įsimintiniausias?
Atvirai sakant, nemanau, kad toks yra. Daugeliu įvykių ir situacijų galima pavadinti įsimintinais. Mano antrojo albumo tapimas vienu iš labiausiai seedinamų torrentų Cinemageddon puslapyje. Ir visi tie komentarai bei diskusijos: „- ar tai filmo soundtrackas, ar ne?“. Susitikimas su Goblin. Ėjimas į klubus, kuriuose žmonės mane atpažįsta. Antoni Maiovvi prasidėjo kaip nerimtas projektas skirtas electronic muzikai. Nesitikėjau, kad nueisiu taip toli.

 

Išduokite bent vieną kūrybinę paslaptį.
Gitaros pedalai. Ne kiekvienas gali tai sau leisti. Nemokamas VST synth paleidžiamas per distortion / fuzz / analog delay / phaser, kas suteikia jam išskirtinį skambesį, atitinkantį mano charakterį. Sunkus, purvinas ir magiškas - tai galima išgirsi kiekviename mano mikse.
 

Kur vyksta kūrybinis procesas?
Namie. Kažkada turėjau studiją ir ten daug dirbau. Bet jei patalpoje yra langų, man sekasi geriau, net jei tie langai uždaryti, o užuolaidos užtrauktos. Išties galimybė pasirinkti daug ką lemia.

Paskutinis dalykas, suteikęs įkvėpimo.
Būvimas susijaudinusiam, vienam ir be jokio žmogiško kontakto.  


- Aistė Č., electronicbeats.net, 2011-11-08