Black Fire - Berlin memoirs

2011-11-23
   Atsisiųsti

Tai miksas apie mano pažintį su Berlynu, keliones po jį bei ilgą kelią namo Lenkijos keliais. Tai tarsi dienoraštis, ganėtinai asmeniškas dalykas, tad buvo labai daug laiko svarstoma ar viešinti jį. Asmeniniai įspūdžiai ir potyriai lieka suprantami tik juos išgyvenusiam asmeniui, ypač jei jie papasakoti muzikinių garsų pagalba, bet trumpas aprašymas leis jums giliau pasinerti į mano prisiminimus.

Jau pačią pirmą dieną Vokietijos sostinės siauroje gatvelėje šalia metro stoties (stotelės) sutinki Billy Idol, kas geriau gali pasveikinti atvykus į techno ir laisvės miestą? Visas tas šurmulys gatvėse, į viršų užriesta galva stebint pastatų įvairovę - skamba kaip muzika, susilieja tarsi į video klipą. Pirmosios dienos buvo tarsi išbandymas - adaptuosies prie metropolio ar ne, o tai padėjo padaryti, jau minėtasis metro. Berlyno metro - tai tarsi kitas pasaulis, bet kartu tekantis ir didmiesčio ritme; jis būna greitas ir monotoniškas, keistas ir juokingas, tylus ir muzikalus. Būtent jis atgabena visus raverius naktį į klubus (nors taksi taip pat zuja it bitės), kuriuose skamba pati įvairiausia muzika, bet mes ieškojome techno, nes Berlyną vadiname techno sostine. Taip pat negalima nepaminėti kelionių po plokštelių parduotuves, taip taip, jos vis dar gyvos ir vis dar noriai perkamos - tai neatsiejama Berlyno kultūros dalis. Tačiau kelionės turi pradžią ir pabaigą, kuri buvo kiek netikėta ir įsimintina.

Miksas įrašytas iš plokštelių, kurios gulėjo muzikos prekių parduotuvių lentynose arba tiesiog gatvėje, o asmeninio bagažo svoris buvo ekvivalenčiai paaukotas vinylų svoriui. Tad malonaus muzikinės istorijos klausymo ir iki susitikimo kituose kelionių memuaruose.


Tracklist:

01. Billy Idol - Rebel Yell
02. Ogi - Glax
03. Who Da Funk Featuring Terra Deva – Sting Me Red (Hard Tech Vocal)
04. Unknown Artist – Are Am I
05. Argonic - Frontier VII
06. Maui Pentocosto - Obstinate
07. Unknown Artist + The Chemical Brothers – Galvanised
08. Frank Kvitta – Mystic Melody
09. Underworld – Born Slippy.NUXX
10. Unknown Artist – Smack My Arsch (Marco Remus remix)
11. PET Duo – Dawn Of The Meaning
12. Narco Jr. aka Monophonic - Mostari
13. Greg NoTill – No Intelligence Reworked
14. Sickboy - Don't Stop Now
15. SEEMA - Assasin
16. Matt M Maddox vs. Mhonolog – Vade Retro
17. Aphex Twin - Xmd 5a