Visi miksai

<< | < | 1 | 2 | 3 |

2011-02-09

Išaušo diena, kai blogis paskleidė žinią apie savo planus. Dabar mes galime detaliai išanalizuoti jo kėslus ir strategijas, susipažinti su pragaro minionų armija, atskleisti melo bei kerėjimo paslaptis, susipažinti su liepsnojančiais požeminiais tuneliais, kurie yra iškasti po kiekviena pasaulio bažnyčia bei šventykla. Per daug kartų klydome ir nusidėjome, kad galėtume pasislėpti ar būti išgelbėti lengvų disco/house maldų. Viskas, ką mes galime, tai grūdintis ir ruoštis būsimoms EVILSPOT atakoms, kaupti jėgas, šlifuoti, valyti bei aštrinti šokių aikštelėm skirtus ginklus, o AMMO užtikrins, kad Jums netruktų amunicijos, slaptos šnipų informacijos bei fronto linijos apkasų.
Būkime stiprūs, būkime pasiruošę, kovokime už Techno Hardcore ginklais!

2010-09-08

Viskas, jau ruduo! Dargana, purvas, šaltis, nauji/seni darbai vėl užgriūna pečius, prasideda nauja "tūsų" era. Tačiau nepamiršk užsigrūdinti naujuoju Ammo 002 miksu prieš pasinerdamas į reivų sezoną, pajusk Dr.X-Ray terapijos galią.

2010-05-23

Atėjus vasarai, radio stotys bus kimšte prikimštos saldžių, bukų ir/ar erzinančių vasaros hitų. Tačiau išeitis yra - Split Pulse "Ammo 001". Tai gaivi ir kokybiška alternatyva Jūsų ausims.
Kruopsčiai atrinktais kūriniais Split Pulse perteikia visus vasaros įspūdžius, spalvas bei garsus. Kad ir kur bebūtum, miške, pievoje, kelyje, po lietumi, saulėtame paplūdymyje prie jūros, ežero pakrantėje ar upės vingyje - šis miksas bus puiki alternatyva radio hitams.
Taip pat šiuo miksu pradedamas Ammo komandos miksų ciklas "Ammo", kuriame bus afišuojami specialiai šiam ciklui įrašyti miksai. Garsūs ir dar pradedantys DJ'ai bei kūrėjai pateiks savitą ir išskirtinį požiūrį į kokybišką , alternatyvią muziką.

Stilius: Techno, deep Techno, minimal Techno
Naudota technika: 2 Technics SL-1200MK2 + Serato

2010-05-19

Šis miksas buvo įrašytas 2010.04.30 renginio "AMMO" metu. Giliais, niūriais ir skraidinančiais ambient garsais Shnare.sys užbaigė reivo naktį. Kaikam šis miksas nuskambėjo lyg tikras eksperimentas, kaikam lyg senųjų laikų atgarsiai, tačiau ne vienas neliko jam abejingas. Tai miksas atpalaiduojantis sielą, kuomet kūnas išvargintas reivo šėlsmo. Tai miksas išvalantis protą ir pripildantis naujų minčių bei energijos.

2010-04-20

Mystification - Reconstruction 2010-04-12 Mix. Gero klausymo;)

2010-04-20

Memento mori - prisimink mirsiąs. Kas tu bebūtum, kur tu bebūtum, kiek pinigų tu beturėtum, kaip aukštai tu benuskristum, kaip giliai tu benusileistum, ką tik bedarytum - prisimink mirsiąs. Vos tik gimęs - prisimink mirsiąs, vos tik gavęs antrą gyvenimo šansą - prisimink mirsiąs, vos tik atsigulęs į mirties patalą - prisimink mirsiąs. Šiandien gali buti viskas, o rytoj gali buti niekas. Mūsų gyvenimas prasideda gražiai ir tyrai, vėliau jis sunkėja, darosi vis purvinesnis, žiauresnis, neteisingesnis, o finale aplanko palaima, laisvės pojūtis. Po viso nesustojamo šurmulio išgirsti lengvą, kaip pūkas muziką. Ji trunka neilgai, tačiau tau nuo jos taip gaivu - memento mori.

<< | < | 1 | 2 | 3 |