Visi miksai

<< | < | 1 | 2 | 3 | > | >>

2014-07-21

Miksas sugrotas viename didžiausių elektroninės muzikos festivalių Tundra'14.
Muzika: drum and bass, hardcore.

2014-02-22

Patys šilčiausi ir ryškiausi drum and bass prisiminimai iš legendinio rave "Techno Valentino 2014".

2014-02-03

Drum and bass bei breakcore sintezė.

2013-02-16

Ilgai brandintas ir nostalgija kvepiantis miksas. Tai jau antroji auka drum and bass muzikai, jos aštriems ritmams, giliam kaip jūros dugnas bosui ir neišdildomoms melodijoms.

All hale the music
All hale drum'n'bass
All hale the machine!

Didesnis viršelis čia.

2013-01-10

2013 metai atnešė naują vėjo gūsį į Ammo kalvę - aštuntąjį miksą "Breakcore Yourself" dovanoja lietuvaitis m1dlet.

Ko laukti įsijungiant? O gi iki begalybės užsikartojančių hardcore dūžių, iki oro trūkumo užspaudžiančių breakcore kirčių, iki tuštumos išplaunančių smegenis vokalų. Kodėl taip žiauriai pasitinkami naujieji 2013 metai? Nes tokia realybė - negailestinga ir begalinė.

Ištaškančio klausymo brangieji ir brangiosios †

2011-11-23

Tai miksas apie mano pažintį su Berlynu, keliones po jį bei ilgą kelią namo Lenkijos keliais. Tai tarsi dienoraštis, ganėtinai asmeniškas dalykas, tad buvo labai daug laiko svarstoma ar viešinti jį. Asmeniniai įspūdžiai ir potyriai lieka suprantami tik juos išgyvenusiam asmeniui, ypač jei jie papasakoti muzikinių garsų pagalba, bet trumpas aprašymas leis jums giliau pasinerti į mano prisiminimus.

Jau pačią pirmą dieną Vokietijos sostinės siauroje gatvelėje šalia metro stoties (stotelės) sutinki Billy Idol, kas geriau gali pasveikinti atvykus į techno ir laisvės miestą? Visas tas šurmulys gatvėse, į viršų užriesta galva stebint pastatų įvairovę - skamba kaip muzika, susilieja tarsi į video klipą. Pirmosios dienos buvo tarsi išbandymas - adaptuosies prie metropolio ar ne, o tai padėjo padaryti, jau minėtasis metro. Berlyno metro - tai tarsi kitas pasaulis, bet kartu tekantis ir didmiesčio ritme; jis būna greitas ir monotoniškas, keistas ir juokingas, tylus ir muzikalus. Būtent jis atgabena visus raverius naktį į klubus (nors taksi taip pat zuja it bitės), kuriuose skamba pati įvairiausia muzika, bet mes ieškojome techno, nes Berlyną vadiname techno sostine. Taip pat negalima nepaminėti kelionių po plokštelių parduotuves, taip taip, jos vis dar gyvos ir vis dar noriai perkamos - tai neatsiejama Berlyno kultūros dalis. Tačiau kelionės turi pradžią ir pabaigą, kuri buvo kiek netikėta ir įsimintina.

Miksas įrašytas iš plokštelių, kurios gulėjo muzikos prekių parduotuvių lentynose arba tiesiog gatvėje, o asmeninio bagažo svoris buvo ekvivalenčiai paaukotas vinylų svoriui. Tad malonaus muzikinės istorijos klausymo ir iki susitikimo kituose kelionių memuaruose.

2011-09-27

Vasaros metu buvome plakami karščio botagais, bet galiu garantuoti, kad jie nė per nago juodimą neprilygo pragaro chaoso nupintiems breakcore rimbų dūžiams. Ammo vėl siūlo miksą iš pačios Mefisto būstinės - antrąją Ammo duologijos dalį ZOMBIE - Ammo 007.

Tai bus nauja patirtis, nes nieko panašaus prieš tai jūs nesate girdeję arba neišdrįsote išgirsti. O jei šie garsai jums ne svetimi, vis tik girdėti - būk pasveikintas(-a) breakcore karį. Tai bus neužmirštama muzikinė kelionė chaoso sukurtos harmonijos pasaulyje, kur dera klasika, happy hardcore, rock, pop ir beprotybė.
Klausykite atsakingai, nes siaurų pažiūrų, skonių ir išprusimo dėdžių bei tetų galite būti nesuprasti ir uždaryti į izoliarorių (gal net ir tikrą).

Daugiau apie kaimyninės Lenkijos atlikėją Zombie:
- myspace
- facebook
- discogs

Nusiteikite breakcore botagų kirčiams!

2011-07-19

Kai visi pasaulio žmonės užmiega nakties ritmo miegu, netenka budrumo dėl apsvaigimo ar pasidavimo pagundoms, kankina save plakdami kilovatinėmis garso rygštėmis - Demonai įgauna neregėtų galių. Tada jie kelia puotą, buriasi į linksmybių ratus, svaido įniršį ir neapykantą. Viskas aplinkui griūva, žmonės miršta taip ir nepabudę iš sapno, tuomet žemę apgaubia anarchijos panacėja - Demonų Fiesta.
Tačiau ar reikia bijoti? Juk jie tik pasiskolina mūsų energiją, kurią išsvaido atgal į pasaulį. Be mirties nebūtų gimimo, be griūties nebūtų naujos eros. Prisjunk prie Fiestos, įgauk drąsos pažinti demonišką šėlsmą savyje, atiduok jį demonams ir būk išganytas.

Didesnės rezoliucijos viršelis (nuo Meinheld).

2011-04-19

Užplūdus mūsų kraštą pragariškiems karščiams, Ammo siūlo naujausią miksą iš pačio pragaro . Tai pirmoji Ammo duologijos dalis ZOMBIE - Ammo 006.

Prasidėjus vasarai, renginiai persikėlė į atviras pievas, prie ežerų, į miškų paunksmes, tad siūlome pasiimti kartu su savimi bent dalelę kažko tamsaus, kažko chaotiško ir stipraus, tai ką išgirsdavote tik tarp keturių šaltų sienų ankstyvą  ir šaltą žiemos rytą.

Daugiau apie kaimyninės Lenkijos atlikėją Zombie:
- myspace
- facebook
- discogs

Nusiteikite breakcore/ragga-core karščio bangai!

2011-04-19

Ammo komanda rūpinasi ne tik Jūsų ekipuote bei kovine parengtimi, bet ir muzikos kovotojų saugumu.
Kaip elgtis radioaktyvaus nuotekio situacijoje? Ką daryti sprogus cheminei ar biologinei bombai? Kur ieškoti gelbėjimosi bunkerių? Ko klausyti ir kuo vadovautis? Visi atsakymai prasideda - Techno.
Civilinės saugos ir sunkesnio, industrinio skambesio dėstytojas IME (Biohazar padalinys) įrašė išskirtinę techno paskaitą "Ammo 005". Būkite budrūs ir visada pasiruošę. Tai audio paskaita, kurią privalu išklausyti.

Vėliau nekaltinkite, jog neperspėjome.

<< | < | 1 | 2 | 3 | > | >>