Visi miksai

1 | 2 | 3 | > | >>

2017-10-23

Ilgai lauktas ir brandintas Kauko darbas. Stiprūs ir galingi drum and bass ritmai persipina su hardcore ritmu, tačiau nenuklysta į dirbtinio intelekto pasaulį, palieka vietos ir polėkio klausytojo fantazijoms bei mintims.
Miksas puikiai papildo vis gausėjančią mūsų fonoteką, tad net neabejojame ir garantuojame, kad jis ilgai išbus ir jūsų kolekcijoje, grotuve, mintyse, atmintyje.

2017-06-19

Jaunoji Lietuvos DNB karta užsiaugino iltis ir nagus, jie pasiruošę sudraskyti savo ritmais ir selekcija kiekvieną sutiktą kelyje. Atėjus vasarai Vizionieriai ir Artis, kaip tikri plėšrūnai, paspendė laužytų ritmų spąstus ir tyko užklystančių melomanų, kad galėtų negailestingai ištaškyti jų mintis ir sielas.

2017-01-20

Vieną dieną tiesiog sustoji ir pagalvoji,  kodėl nepabandyti kažko naujo? Kodėl nešokti su parašiutu iš kelių kilometrų aukščio? Kodėl nesiryžti užkilti į Everestą? Kodėl nesuvalgyti dar gyvų judančių tarakonų? Kodėl nepradėti ruoštis bėgimo maratonui? O kaip gi bungee jumping'as? Važinėjimas riedlente? Varlių šlaunelės? Keliavimas autostopu po Europą? O gal lengvesnio dnb mikso įrašymas? Kodėl gi ne! 

2016-12-28

Permainingus, įsimintinus, sunkius, linksmus, tamsius ir šiltus 2016 metus vainikuojame hardcore Ammo miksu. Go hard or leave it! 

2016-10-26

Paskutiniai saulės spinduliai baikščiai susitraukė ir su nerimu paliko visą pasaulį įsigalinčiai tamsai. Ji ateina tyliai - neišgirsi nei šnaresio, nei menko šnabždėjimo, gali tik jausti prasiskverbiančia iki pat giliausių gelmių baimę. Ji ateina ne viena - ją lydi tūkstančiai beglobių sielų, nežinančiu savo lemties ir pasiruošusių pasiaukoti dėl jos. Ji beribė - niekas nesuvokia jos galios, niekas nežino, kad ji skiria du pasaulius, tarp kurių riba yra tokia plonytė, jog užtektų vieno nežymaus nusidėjimo ir būviai susilietų. Ji saugo - nuo žingsnio į nebūtį, nuo pragaišties, nuo kraupiausios aplankytos minties, nuo suvokimo, kad šiandien galėjo būti paskutinis saulės blyksnis. Ji - neįmenama mįslė, apglėbianti žmoniją savo lediniais gniaužtais, keliaudama su nesuskaičiuojama galybe mirusiųjų sielų, ramindama būtybių piktavališkus ketinimus ir neleisdama išnykti gyvųjų pasauliui. Ji kasdien užleidžia savo laiką šviesai, pasitraukdama  į tamsiausią žemės plyšį ir laukia artėjant savo valandos.

2016-09-30

Kai žinai, ko nori.
Kai galvoji, kad žinai, ko nori.
Kai negalvoji, bet nori.
Kai galvoji ir nenori.
Kai negalvoji ir negauni.
Kai negalvoji, bet nežinai ar nori.
Kai nežinai ar galvoji.
Kai žinai, jog nenori.
Kai nenori galvoti.
Kai žinai, kad negalvoji.
Kai galvoji, jog žinai, kad neduosi, bet gausi.
Kai nieko nežinai.
Kai tau beveik 18.

2016-09-21

Gražus ruduo subrandino nuostabų drum and bass derlių. Net 43 kūriniai sumiksuoti trumpiau nei per valandą rodo aukščiausio lygio meistriškumą - tai auksinio archyvo vertas įrašas. Pasitikite, "one and only" - DJ Qanas a.k.a. DJ Android (Evilspot).

2016-06-02

Šiuo metu dauguma Red1 žino, kaip lengvesnio drum and bass skambesio atstovą, senesnioji karta jį prisimena kaip jungle ir nt hip-hop virtuozą. Gyvenimo vingiai ir linksmybės atvedė šį plokštelių virtuozą iki monstriškai tamsaus bei kieto laužyto ritmo. Ilgai brandintas ir pagaliau išvydęs pasaulį - Red1 "Ammo_011".

2015-01-05

Nauji metai - nauji vėjai. Black Fire hard techno skambesį pakeitė šiek tiek ramesnėmis, bet ne ką mažiau tamsiomis garsų vibracijomis.

2014-11-18

Techno muzika jau seniai pranašavo technologinį progresą, industrijos svarbą tvirtino ritmo dūžiais ir melodingomis variacijomis. Besibaigiant rudeniui lietuvaitis IME pateikė dar vieną išskirtinį savo kūrinį - Ammo 009 miksą, kuriuo papasakojo šių dienų industrinio progreso dūžių svarbą bei technologinių degradacijos variacijų akistatą.

1 | 2 | 3 | > | >>